totem tabela revo reklam tuzla

Totem, tabela çeşitlerindendir ve büyük alanlara ve büyük mesafelere hakim olması açısından çok etkilidir.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Totemin reklam kapasitesi tartışılamaz bir gerçektir, totem özel teknikler ve tecrübe gerektiren bir reklam ürünüdür.

Revo, siz değerli müşterilerimiz için bütün totem sistemlerini üretmekte ve uygulamaktadır.

Işıklı totem

Işıklı totem, bir ışık kaynağı tarafından içerden veya dışardan aydınlatılmış, tabela biçimidir. Özellikle gece görünürlüğü sağlamak için totemlerde ışık kullanılmaktadır. Işıklı totemlerin, görünüm mesafesi ve dikkat çekme yeteneği daha fazladır.

Işıksız totem

Işıksız totem, gün ışığında görülen, tabela sistemlerinin ekonomik ve daha az dikkat çeken yöntemidir. Gece görülmesi gerekmeyen totemlerde bakım maliyeti daha az olduğu ve toplam maliyetinin düşük olduğu göz önünde bulundurularak tercih edilir.

Revo, totem imalatı konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile tabela konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Biz Revo olarak, totem imalatında en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu müşterilerimizin uzun yıllar güvenerek kullanacağı anlamına gelmektedir. Risk almak yerine en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz, sizde böyle düşünüyorsanız, Revo ile çalışmaya başlayın.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve totem yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Liyu Platinum revo reklam tuzla

Liyu Platinum 3.20 m eko solvent dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

roland rf 640 revo reklam tuzla

Roland RF640 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

mimaki cjv150-160 revo reklam tuzla

Mimaki CJV150-160 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskes makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Makine parkurumuzu inceleyin!