Araç kaplama, bir aracın dış yüzeyinin çeşitli ürünlerle reklam amaçlı veya estetik amaçlı kaplanmasıdır, günümüzde en sık kullanılan reklam biçimidir.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Araç kaplamanın reklam kapasitesi tartışılamaz bir gerçektir, dünyanın en tanınmış markaları özellikle, satış yaptıkları birçok alanda araç kaplama yaptırmaktadır.

Revo, siz değerli müşterilerimiz için araç kaplama sistemlerini üretmekte ve uygulamaktadır.

Araç reklam giydirme

Aracın baskılı folyolarla, kurumsal kimlik gereği bir markanın önceden belirlenmiş tasarımlarına uygun şekilde kaplanmasıdır. Burada kaplayan personelin tecrübesi ve kaplama malzemesinin kalitesi ön plana çıkmaktadır.

Araç renk değişimi

Kurumsal firma raçlarında, kurumsal firma rengini temsil etme açısından renk değişimi uygulamaları yapılmaktadır. Bu aracın daha sonra tekrar eski rengine geri dönebilmesi imkanı verir ve aracın mevcut rengini korur.

Revo, araç kaplama konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile tabela konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Biz Revo olarak, araç giydirmede en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu müşterilerimizin uzun yıllar güvenerek kullanacağı anlamına gelmektedir. Risk almak yerine en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz, sizde böyle düşünüyorsanız, Revo ile çalışmaya başlayın.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve araç giydirme yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Liyu Platinum revo reklam tuzla

Liyu Platinum 3.20 m eko solvent dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

roland rf 640 revo reklam tuzla

Roland RF640 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

mimaki cjv150-160 revo reklam tuzla

Mimaki CJV150-160 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskes makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Makine parkurumuzu inceleyin!