Tabela, bir mekanın adını, ne iş yaptığını ve iletişim bilgilerini bildiren, günümüzde en sık kullanılan reklam biçimidir.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Tabelanın reklam kapasitesi tartışılamaz bir gerçektir, dünyanın en tanınmış markaları dahi, satış yaptıkları her alanı tabela ile belirtmektedir.

Revo, siz değerli müşterilerimiz için bütün tabela sistemlerini üretmekte ve uygulamaktadır.

Işıklı tabela

Işıklı tabela, bir ışık kaynağı tarafından içerden veya dışardan aydınlatılmış, tabela biçimidir. Özellikle gece görünürlüğü sağlamak için tabelalarda ışık kullanılmaktadır. Işıklı tabelaların, görünüm mesafesi ve dikkat çekme yeteneği daha fazladır.

Işıksız tabela

Işıksız tabela, gün ışığında görülen, tabela sistemlerinin ekonomik ve daha az dikkat çeken yöntemidir. Gece görülmesi gerekmeyen tabelalarda bakım maliyeti daha az olduğu ve toplam maliyetinin düşük olduğu göz önünde bulundurularak tercih edilir.

Revo, tabela imalatı konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile tabela konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Biz Revo olarak, tabela imalatında en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu müşterilerimizin uzun yıllar güvenerek kullanacağı anlamına gelmektedir. Risk almak yerine en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz, sizde böyle düşünüyorsanız, Revo ile çalışmaya başlayın.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve tabela yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Liyu Platinum revo reklam tuzla