Cephe kaplama, bir mekanın dış cephesinin çeşitli ürünlerle reklam amaçlı veya estetik amaçlı kaplanmasıdır., günümüzde en sık kullanılan reklam biçimidir.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Cephe kaplamanın reklam kapasitesi tartışılamaz bir gerçektir, dünyanın en tanınmış markaları dahi, satış yaptıkları birçok alanda cephe kaplama yaptırmaktadır.

Revo, siz değerli müşterilerimiz için cephe kaplama sistemlerini üretmekte ve uygulamaktadır.

Folyo cephe kaplama

Cephede kullanılan kaplama ürünlerinden biri, folyodur. Folyo netlik gerektiren, uzun süre kullanılabilen bir cephe kaplama ürünüdür. Cephe kaplama işlerinde sıkça tercih edilmektedir.

OWV cephe kaplama

Cephede kullanılan kaplama ürünlerinden bir diğeri, one way vision’dır. OWV netlik gerektirmeyen, uzun süre kullanılabilen bir cephe kaplama ürünüdür. Cephe kaplama işlerinde sıkça tercih edilmektedir. Tercih sebebi olan özelliği, iç mekandan dışarısının görülebilmesidir.

Revo, tabela imalatı konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile tabela konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Biz Revo olarak, cephe kaplamada en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu müşterilerimizin uzun yıllar güvenerek kullanacağı anlamına gelmektedir. Risk almak yerine en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz, sizde böyle düşünüyorsanız, Revo ile çalışmaya başlayın.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve cephe kaplama yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Liyu Platinum revo reklam tuzla

Liyu Platinum 3.20 m eko solvent dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

roland rf 640 revo reklam tuzla

Roland RF640 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

mimaki cjv150-160 revo reklam tuzla

Mimaki CJV150-160 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskes makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Makine parkurumuzu inceleyin!