OWV (One way vision)

One way vision, delikli özel bir folyo türüdür. Özelliği gün ışığını içeri alması, dışardan içerinin gizliliğini sağlarken içerden dışarının görünmesine imkan verir. Bu özel folyo türü sayesinde, devasa cam alanlara görselleriniz uygulanabilir ve mekanın ferahlığında bir kayıp olmaz. Dekorasyon ve gizlilik sağlayan one way vision folyo uygulamaları için bizi tercih edin.

Cam kaplama, iç mekanda ve dış mekanda kullanılan bir tür dekorasyon ve reklam biçimidir, günümüzde en sık kullanılan reklam biçimlerinden biridir.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Günümüzde cam alanlar mekanların içinde ve dışında bolca kullanıldığından, reklam alanı olarak kullanılması kaçınılmaz olmuştur.

Cam kaplama farklı malzemelerle yapılabilmektedir.

Kumlu folyo

Kumlu folyo, ışığı geçiren ama aynı zamanda gizlilik sağlayan, buzlu cam etkisi veren özel bir folyodur. Bu folyo düz bir şekilde uygulanabileceği gibi, üzerine plotter yardımıyla dekoratif motifler, firma logoları veya bilgilendirici yazılar uygulanabilir. Dekorasyon ve gizlilik sağlayan kumlu folyo uygulamaları için bizi tercih edin.

Folyo

Folyo, ışığı geçirmeyen üzerine yüksek kalitede baskı yapılabilen kendinden yapışkanlı bir filmdir. Cam kaplamada özelliği, ışığı geçirmediği için mekanın görünürlüğünü ortadan kaldırır. Mekanın dışarıyı görmeye ihtiyacı yok ise veya cephede gizlenmesi gereken birşey var ise, folyo kullanılması uygundur. Folyo uygulamaları için bizi tercih edin.

Revo, cam kaplama konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile cam kaplama konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Biz Revo olarak, cam kaplamada en kaliteli malzemeleri kullanmaktayız. Bu müşterilerimizin uzun yıllar güvenerek kullanacağı anlamına gelmektedir. Risk almak yerine en kaliteli malzemeleri tercih ediyoruz, sizde böyle düşünüyorsanız, Revo ile çalışmaya başlayın.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve cam kaplama yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Liyu Platinum revo reklam tuzla