TERSANE TABELA

Tersane tabela imalatı ve montajı

Folyo baskı hizmetleri vermekteyiz
Tersane tabela imalatı ve montajı

Liyu Platinum 3.20 m eko solvent dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

roland rf 640 revo reklam tuzla

Roland RF640 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

mimaki cjv150-160 revo reklam tuzla

Mimaki CJV150-160 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskes makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Makine parkurumuzu inceleyin!

En son teknoloji makinelerimiz ve sektördeki deneyimlerimizden faydalanın, sizlere Tersane tabela imalatı ve montajı yapmak için hazırız.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Dijital baskı, farklı materyaller üzerine yüksek teknoloji makineler kullanılarak yapılan, amacına uygun şekilde çeşitlendirilen sistemler bütünüdür.

Bu materyaller, özetle; folyovinil, branda, mesh, owv (one way vision), şeffaf folyo, kanvas, kumlama folyo, blackout, kağıt, megalight, backlight, duratrans, citylight vb’dir.

Revo, dijital baskı konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile dijital baskı konusunda tüm Türkiyede hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak ve Tersane tabela imalatı ve montajı yaptırmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Hemen bizimle iletişime geçin.