Tuzla vinil baskı

Tuzla vinil baskı en iyi kalite en iyi fiyat

Tuzla vinil baskı firmamız Tuzla bölgesinde vinil baskı hizmeti vermektedir.

Liyu Platinum 3.20 m eko solvent dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Roland RF640 1.60m eko solvent iç mekan dijital baskı makinemiz ile sizlere yüksek kalitede, kokusuz ve uzun ömürlü baskılar sunmaktayız.

Reklam, ilk çağlardan beri bir ürünün pazarlanmasında, bir markanın tanıtılmasında, bir olayın duyurulmasında ve hatta özel günlerin yaygınlaştırılmasında kullanılmış en güçlü yoldur.

Dijital baskı, farklı materyaller üzerine yüksek teknoloji makineler kullanılarak yapılan, amacına uygun şekilde çeşitlendirilen sistemler bütünüdür.

Bu materyaller, özetle; folyo, vinil, branda, mesh, owv (one way vision), şeffaf folyo, kanvas, kumlama folyo, blackout, kağıt, megalight, backlight, duratrans, citylight vb’dir.

Revo, dijital baskı konusunda özellikle tecrübesiyle ve kalite anlayışı ile öne çıkan bir reklam üreticisidir. Yüksek teknoloji makine parkuru ve deneyimli personelleri ile dijital baskı konusunda Tuzla bölgesine hizmet vermektedir.

Bunun yanında anlaşmalı kargo firmaları aracılığı ile tüm Türkiye’ye benzersiz hizmetlerini sunmaktadır.

Sizde Revo ayrıcalığından faydalanmak, kaliteli ve etik hizmet anlayışından faydalanmak isterseniz, bizimle hemen iletişime geçin.

Buradan bizimle iletişime geçebilirsiniz.